skcsnlendehuplrusr

  O nás

  Pred letom 2020 sme sa ako dvaja zakladatelia občianskej iniciatívy v spolupráci s ďalšími priateľmi a s jedným výnimočným človekom – právnikom začali zaoberať otázkou založenia občianskeho združenia a vytvorením spravodlivého systému správy štátu založeného na dôstojnosti, rovnoprávnosti, ochrane ľudských práv a suverenity všetkých občanov SR.

  V úmysle naozaj začať pomáhať ľuďom ktorých práva boli poškodené až priam ukradnuté, kde sa všetci politici len prizerajú. Nakoniec sme teda Peter Puškár a Kamil Jakub v spolupráci s našimi priateľmi, s advokátomi , začali spracúvať ľuďom rôzne trestné oznámenia, výzvy, súdne návrhy, iniciovali sme otvorenie Gastro prevádzok pomocou právnej analýzy omnoho skôr než ostatný.
   
  Náš úmysel bol zvýšiť právne povedomie občanov, odhaliť klamstvá a pretvárky politikov, ktorí neriešia problémy občanov, ale v skutočnosti začali vlastný boj o politické prežitie bez nás.
   
  Ponúknuť slušné riešenia v podobe projektu – idei Ľudového Parlamentu, ktorý sme spracovali v spojení sa s už existujúcimi združeniami, skupinami nielen na FB, ale aj s odborníkmi a občanmi SR.
  Ako ste už pochopili z týchto riadkov sme zásadne a principiálne proti politickým stranám, či proti týmto politikom, naše občianske združenie DÔSTOJNOSŤ SLOVENSKA sa vďaka Sammitu Národov, ktorý sa uskutočnil v Srbsku zaviazalo presadzovať našu myšlienku na medzinárodnej úrovni vždy s úmyslom dosiahnuť spravodlivý systém a zvrchovanosť Slovenskej republiky. 
   
  Súčasný systém, ktorý dnes na Slovensku máme je nutné zastaviť. Keď to dokázal Island, tak to dokážeme aj MY!! Ponúkame vám právny, dôstojný, slobodný štát bez politických subjektov s odborníkmi v daných oblastiach.
   
  “Ešte dodáme, že Kamil Jakub bol spoluzakladateľom OZ LsS SR ako podpredseda OZ a predseda pre medzinárodné vzťahy, z ktorého vystúpil pre ich nečinnosť a spolčenie sa s politikmi”. 
   
  Zakladajúci členovia OZ Dôstojné Slovensko :
  Kamil Jakub – predseda OZ a medzinárodné vzťahy
  Peter Puškár-podpredseda OZ
   

  O nás

   

  Cieľ a idea

  O nás

  Stanovy

   

   

  Info o politike

   

  Československý blog

  Nezávislá kontrolná činnosť politkov

  Zaujímavosti

   

   

  Kontakt

   

  OZ Dôstojnosť Slovenska

  Napíšte nám

   

   

  © DostojneSlovensko.eu 2021
  Všetky práva vyhradené.