Všetky krajiny budú zahrnuté do nového digitálneho systému.
Kazachstan, jeden z južných susedov Ruska, uviedol na trh nový digitálny preukaz totožnosti, ktorý možno použiť na získanie sociálnych dávok v spolupráci s Rozvojovým programom OSN. V tomto článku sme tiež uviedli dôkazy, že OSN chce prepojiť digitálnu identitu s bankovými účtami, a ak si zoberieme z tohto článku, v ktorom nájdete priznanie z Agendy 2030 .
Čo to má spoločné so mnou?
Toto je len jeden príklad toho, ako sa k vám dostane digitálny občiansky preukaz.
V minulosti som povedal, že bude existovať veľa lákavých foriem digitálneho ID prispôsobeného rôznym spoločenským triedam. Tá v Kazachstane je určená pre chudobných. Konečným výsledkom bude rozsiahla vládna špionážna sieť, ktorá môže dosiahnuť úroveň domácnosti akejkoľvek rodiny, ktorá sa zaregistruje.
Zatiaľ čo vládny program na rok 2022 bol predstavený, minulý týždeň bol znovu predstavený pred summitom OSN o cieľoch trvalo udržateľného rozvoja v New Yorku.
Petícia za vyhlásenie referenda
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošli. Vieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka
DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!
Neziskový sektor: SLSP Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska
Účel: dar SK28 0900 0000 0051 7971 8989
Digitálna rodinná karta bude propagovaná s cieľom dosiahnuť SDG č. 10 „znižovanie nerovností“, povedal zástupca predstaviteľa Rozvojového programu OSN v Kazachstane.
Informačný list s názvom „Digitalizácia pre trvalo udržateľný rozvoj a sociálny blahobyt spoločnosti“ uverejnený 13. februára 2023 vysvetľuje, ako funguje digitálna rodinná karta.
Ako vysvetlila Organizácia Spojených národov, digitálna rodinná karta je štruktúrovaná takto:
Jedinečnosť digitálnej rodinnej karty spočíva v tom, že poskytuje jediný bod interakcie medzi vládnymi agentúrami na podporu obyvateľstva v oblastiach, ako je vzdelávanie a sociálna ochrana, financie, spravodlivosť, lekárska a sociálna podpora atď.
Po prijatí údajov s hodnotením rizika rodiny digitálna rodinná karta automaticky iniciuje vládne podporné opatrenia, identifikuje zodpovedný orgán a proaktívne poskytuje službu prostredníctvom elektronickej verejnej správy. Občania už nemusia kvôli podaniu žiadosti navštevovať každý jednotlivý úrad.
Princíp digitálnej rodinnej karty je veľmi jednoduchý: prípadný poberateľ štátnej dávky dostane SMS s otázkou, či by chcel využiť verejnú dávku. Ak bude príjemca súhlasiť, bude mu poskytnutá sociálna dávka, platba alebo iná podpora a následne pripísaná na jeho bankový účet.
Tu je propagačné video Organizácie Spojených národov pre jej nové partnerstvo s vládou Kazachstanu.
Súdiac podľa vyššie uvedeného videa sa tento projekt javí ako obrovská operácia dolovania dát, ktorej cieľom je zachytiť rodiny a urobiť ich závislými od štátu vo všetkých svojich potrebách.
Cieľom je nadchnúť a zviesť ľudí do týchto digitalizovaných rámcov tým, že im ponúknete všetky „výhody“, jednoduchosť použitia, pohodlie a bezplatné podklady, a až keď sa masy plne zapoja a zaujmú, budú informovaní aj o temná stránka digitálneho otroctva. Okrem iného aj možnosť postihu za nízky spoločenský kredit. Ide o rovnaký systém, ktorý už bol zavedený v Číne a teraz sa zavádza v jednej krajine za druhou. Ale príde v mnohých podobách a so špecifickou propagandou zameranou na mnohé odlišné etnické kultúry a populácie.
Ide o súčasť Agendy 2030 Organizácie Spojených národov pre trvalo udržateľný rozvoj, globálneho plánu na kontrolu všetkých živých a neživých zdrojov na svete. Mantra Agendy OSN 2030 znie: „Nikto by nemal zostať pozadu“.
Tento špecifický program bol prepojený s cieľom trvalo udržateľného rozvoja 10 „Znižovanie nerovností“. Podporuje tiež cieľ udržateľného rozvoja 16.9, ktorý vyzýva vlády, aby „zaregistrovali“ každého občana na svete digitálnym identifikátorom.
17. septembra Bagdat Mussin, kazašský minister digitálneho rozvoja, inovácií a leteckého priemyslu, odovzdal kartu Digital Family Card Valnému zhromaždeniu Organizácie Spojených národov v New Yorku.
Jeho prezentácia bola súčasťou viac ako šesťhodinového prejavu s názvom „SGD Digital“.
Mussin sa chválil, ako vláda vytvorila „dátové jazero“ pozostávajúce z 18 rôznych údajových bodov a dokumentácie o ich miliónoch rodín, vrátane vecí, ako sú dôchodky, dane, pozemkové záznamy, zdravotné záznamy atď. To vláde umožní zachovať digitálnu rodinnú kartu a aktualizujte ju neskôr.
„Môžeme sledovať sociálne a ekonomické podmienky, domáce podmienky, zdravotníctvo, školstvo a iné. [Sme] teraz schopní identifikovať rodinné problémy, ktoré je potrebné riešiť,“ povedala.
Steve Quayle publikoval na svojej webovej stránke The Winepress News 21. septembra článok o tomto partnerstve medzi OSN a Kazachstanom, v ktorom uviedol, že každý štát, ktorý vstúpi do partnerstva s OSN, má „pakt so „smrťou“. Súhlasím s týmto hodnotením.
Ale ako to chcete nazvať, je to Orwellov rok 1984 na steroidoch. A čoskoro to bude v meste/štáte/krajine vo vašom okolí. Teraz je čas robiť plány a prípravy na to, ako budete žiť mimo tohto rastúceho systému šelmy.
Petícia za vyhlásenie referenda
Podporte Referendum proti povinnému očkovaniu, proti digitálnym očkovacím preukazom, proti ratifikácii pandemickej zmluvy s WHO, výstup z EÚ, z NATO a vyhlásiť SR za neutrálny štát : TU Klikni - Stiahni, podpíš, odošli. Vieme prečo to robíme. Vieme čo schválili v Bruseli. Vieme čo je tá pandemická zmluva s WHO a ďalšie veci, o ktorých informujeme iba jediní z celého Slovenska! Vieme kto všetko o tom vedel a vie..... .
Financujeme sa výlučne prostredníctvom vašich darov. Veľká vďaka
DAROM ZAISŤUJETE NAŠU NEZÁVISLOSŤ!
Neziskový sektor: SLSP
Názov účtu: Dôstojnosť Slovenska
Účel: dar
SK28 0900 0000 0051 7971 8989
Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.
Všetky práva vyhradené © OZ Dôstojnosť Slovenska.