skcsnlendehuplrusr

  Patológ Dr. Stojan Alexov

  Veľmi uznávaný európsky patológ uvádza, že on a jeho kolegovia v celej Európe nenašli žiadny dôkaz o žiadnych úmrtiach na nový koronavírus na tomto kontinente.

  Dr. Sojan Alexov nazval Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO) „zločineckou lekárskou organizáciou“ za to, že vytvára celosvetový strach a chaos bez poskytnutia objektívne overiteľného dôkazu pandémie.

  V rozhovore z 13. mája Dr. Alexov uviedol, že:

  Hlavný záver [tých z nás, ktorí sa 8. mája zúčastnili webinára] bol ten, že pitvy vykonané v Nemecku, Taliansku, Španielsku, Francúzsku a Švédsku nedokazujú, že vírus je smrtiaci.“

  Ďalej dodal, že: To, čo povedali všetci patológovia je, že nie je nikto, kto zomrel na koronavírus.

  Zopakujem to: na koronavírus nikto nezomrel.

  (BPA) Dr. Alexova je jeho presvedčenie, že vyrobiť vakcínu proti vírusu je v súčasnosti „nemožné“.

  Prezradil tiež, že európski patológovia neidentifikovali žiadne protilátky, typické pre SARS-CoV-2.

  Tieto ohromujúce vyhlásenia vyvolávajú veľké otázky, vrátane tých o tvrdeniach oficiálnych predstaviteľov a vedcov o tom, že na svete je veľa vakcín, ktoré sa blížia ku klinickým testom.

  Tiež vyvolávajú pochybnosť o pravdivosti tvrdení o objave protilátok proti novému koronavírusu (ktoré začínajú používať na liečbu pacientov).

  Dr. Alexov priniesol svoje ohromujúce postrehy vo videorozhovore, sumarizujúcom konsenzus účastníkov webinára Európskej spoločnosti patológie (ESP) o COVID-19 z 8. mája 2020.

  Videorozhovor s Dr. Alexovom viedol 13. mája Dr. Stojčo Kacarov, predseda Centra pre ochranu občianskych práv v Sofii a niekdajší bulharský námestník ministra zdravotníctva.

  Video sa nachádza na stránke BPA’s website a vysvetľuje tiež niektoré hlavné argumenty Dr. Alexova.

  https://bpa-pathology.com/horata-umirat-s-a-ne-ot-koronavirus/

  Jednou z veľkých bômb, ktoré Dr. Alexov zhodil, bola tá, že lídri webinára ESP z 8. mája povedali, že sa nenašli žiadne protilátky, typické pre nový koronavírus.

  Telo si vytvára protilátky typické pre patogény, s ktorými sa stretáva. Tieto konkrétne protilátky sú známe ako monoklonálne protilátky a v patológii sú kľúčovým nástrojom

  A preto pri neprítomnosti monoklonálnych protilátok na nový koronavírus nemôžu patológovia potvrdiť, či je v tele prítomný koronavírus SARS-CoV-2, ani či ochorenia a úmrtia jemu pripisované boli skutočne spôsobené vírusom a nie niečím iným.

  Chýbajú dôkazy o smrtnosti COVID-19

  Riaditeľ Ústavu forenznej medicíny Zdravotného centra univerzity Hamburg-Eppendorf v Nemecku napríklad v rozhovoroch pre médiá povedal, že zúfalo chýbajú pevné dôkazy o smrtnosti COVID-19.

   „COVID-19 je fatálne ochorenie len vo výnimočných prípadoch, no u väčšiny prípadov je to prevažne len neškodná vírusová infekcia,“ povedal v apríli pre jedny nemecké noviny v ďalšom interview Dr. Klaus Püschel.

  Ďalej uvádza:

  V nemálo prípadoch sme tiež zistili, že súčasná korona infekcia nemá vôbec nič spoločné s fatálnym výsledkom, pretože sú prítomné iné príčiny smrti, napríklad, krvácanie do mozgu alebo infarkt.

  COVID-19 nie je obzvlášť nebezpečné vírusové ochorenie. Všetky špekulácie o jednotlivých úmrtiach, ktoré neboli odborne preskúmané, len živia úzkosť.

  https://dostojneslovensko.eu/informacie-a-dokumenty/informacie-o-vakcinach/57-do-dnes-nikto

  Dr. Alexov si tiež všimol, že z pitiev nie je žiadny dôkaz o tom, že by niekto podozrivý z nakazenia sa novým koronavírusom zomrel len kvôli zápalovej reakcii, vyvolanej vírusom (prezentovanej ako intersticiálny zápal pľúc), a nie na nejaké iné, potenciálne fatálne ochorenia.

  Ďalším jeho odhalením je, že:

  „Potrebujeme presne vidieť, ako sa zákon vyrovná s očkovaním a vakcínou, o ktorej všetci hovoríme, pretože som si istý, že vytvoriť vakcínu proti COVID-19 je v súčasnej dobe nemožné. Nie som si istý, čo robí Bill Gates so svojimi laboratóriami – je to naozaj vakcína, čo vyrába, alebo niečo iné?“

  Vakcinácia a „imunitné pasy“

  Ako bolo poukázané vyššie, neschopnosť identifikovať monoklonálne protilátky na vírus naznačujú, že nie je žiadny základ pre vakcíny, sérologické testovanie a vydávanie imunitných certifikátov po celej zemeguli v bezprecedentnej rýchlosti a za bezprecedentné náklady.

  V skutočnosti nie je žiadny pevný dôkaz toho, že vírus existuje.

  Dr. Alexov mal ešte dôležitejšie poznámky. Uviedol, napríklad, že na rozdiel od sezónnej chrípky nebolo u koronavírusu SARS-CoV-2 dokázané, že zabíja mladých:

   [Pri chrípke] vieme nájsť jeden vírus, ktorý môže spôsobiť, že zomrie mladý človek bez prítomnosti iného ochorenia. Povedané inak, infekcia koronavírusom je infekcia, ktoré nevedie k smrti. A chrípka k smrti viesť môže.

  Svetová zdravotnícka organizácia vytvára iba chaos:

  Dr. Alexov preto usúdil, že: „WHO (Svetová zdravotnícka organizácia) vytvára celosvetový chaos a za tým, čo hovoria, nie sú žiadne reálne fakty.“

  Jeden z nespočetného množstva spôsobov, akými WHO ten chaos vytvára, je zákaz takmer všetkých pitiev ľudí, u ktorých je podozrenie, že zomreli na COVID-19. V dôsledku toho boli, podľa Dr. Alexova, v Bulharsku do 13. mája vykonané len tri také pitvy.

  A WHO tiež prikazuje, že u všetkých údajne nakazených novým koronavírusom, ktorí následne zomrú, sa musí ich smrť pripísať COVID-19

  „Je to pre nás dosť stresujúce, a najmä pre mňa, lebo máme protokoly a postupy, ktoré potrebujeme používať,“ povedal Dr. Kacarovovi.

  „… A ďalší patológ za sto rokov povie: ´Hej, tí patológovia nevedeli, čo robia [keď povedali, že príčinou úmrtia bol COVID-19]!´ Potrebujeme teda byť v našich diagnózach naozaj presní, aby mohli byť dokázané či nedokázané a byť znova overené neskôr.“

  Prezradil, že patológovia v niekoľkých krajinách Európy, ako aj v Číne, Austrálii a Kanade, silne vzdorujú na nich vyvíjanému tlaku, aby úmrtia pripisovali len COVID-19:

  Som naozaj smutný z toho, že sa musíme riadiť pokynmi [WHO] bez toho, aby sme o nich premýšľali.

  No v Nemecku, Francúzsku, Taliansku a Anglicku si začínajú myslieť, že by sme sa nemali tak prísne riadiť WHO, a keď píšeme príčinu smrti, mali by sme [miesto nej] mať nejakú patológiu a mali by sme sa držať protokolu. Keď niečo hovoríme, musíme byť schopní to dokázať.

  Vakcína proti chrípke zrejme zhoršuje ochorenie COVID-19:

  Ďalej dodal, že pitvy by mohli pomôcť potvrdiť či vyvrátiť teóriu, že mnohí ľudia v Taliansku, ktorí údajne zomreli na COVID-19, dostali predtým vakcínu proti chrípke H1N1.

  Pretože, ako uviedol, vakcína potláča imunitné systémy dospelých a preto môže byť významným prispievateľom k ich úmrtiam, lebo ich robí oveľa náchylnejšími na infekciu. Doktori Alexov a Kacarov sa zhodli na tom, že ďalším aspektom WHO vyvolaného chaosu a jeho fatálnych dôsledkov je pravdepodobnosť skorého úmrtia mnohých ľudí na ochorenia ako je rakovina, z dôvodu obmedzenia pohybu obyvateľstva, v kombinácii s vyprázdňovaním nemocníc (údajne kvôli vytvoreniu miesta pre pacientov s COVID-19), zastaviac všetky procedúry a liečby, okrem tých najnaliehavejších.

  Pozorovali tiež, že tieto ochorenia sú aktivované strachom a chaosom okolo COVID-19. Vieme, že stres výrazne potláča imunitný systém a tak môžem skutočne na 200% tvrdiť, že všetky chronické ochorenia budú samé osebe ešte horšie a ešte akútnejšie. Konkrétne karcinóm in situ – viac než 50% z nich sa stane ešte inváznejších. A tak poviem, že táto epidémia nie je ani tak epidémiou vírusu, ako skôr vyvolávania strachu a stresu u ľudí.

  Dr Stoyan Alexov, Bulgaria

  Society President, Bulgaria

  Oncology Hospital Sofia

  Phone: +359 878257073

  E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  Web: www.bpa-pathology.com

   

  Názor si urobte...skúste sa nad tým všetkým zamyslieť. Skúste sa zamyslieť aj nad tým, že odkedy sa testuje sa zvýšil počet chorých a mŕtvych. Je to vôbec kovid, alebo to testovanie  po ktorých z ničoho nič zdraví ľudia skončia v kóme a potom……. Odkedy sa nosia tie náhubky sa zhoršil zdravotný stav nielen detí, ale aj dôchodcov a podobne. Respirátor vás nikdy neochráni, ale práveže ešte zhorší váš zdravotný stav!!!!!

   

   

  Pridať komentár

  Bezpečnostný kód
  Obnoviť

   

  Info:

   

  1) Vakcíny Vakcíny – Covid-19: etické, právne a praktické aspekty Rezolúcia 2361 (2021) Rady Európy 27. januára 2021 (5. zasadnutie)  

  2) Plán vytvorený ešte v roku 2018 zaočkovať Európu a vytvorenie digitálneho kovidpass. Slovenský preklad dole na fotkách

      za preklad ďakujeme OZ Prinášame nádej

  3) Na tejto stránke nájdete kompletné štúdie vakcín na kovid od spoločnosti “Pfizer”, kde sa udáva, že “Odhadovaný dátum dokončenia štúdie Január 31, 2023 ” čo znamená, že nie sú dokončené klinické testy a preto je na zvážení očkovať sa.
  https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04368728?term=NCT04368728&draw=2&rank=1

  4) Na tejto stránke nájdete kompletné štúdie vakcín na kovid od spoločnosti “ModernaTX, Inc.” , kde sa udáva, že “Odhadovaný dátum dokončenia štúdie Október 27, 2022 ” čo znamená, že nie sú dokončené klinické testy a preto je na zvážení očkovať sa.
  https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04470427?term=NCT04470427&draw=2&rank=1

   

  O nás

   

  Cieľ a idea

  O nás

  Stanovy

   

   

  Info o politike

   

  Československý blog

  Nezávislá kontrolná činnosť politkov

  Zaujímavosti

   

   

  Kontakt

   

  OZ Dôstojnosť Slovenska

  Napíšte nám

   

   

  © DostojneSlovensko.eu 2021
  Všetky práva vyhradené.